מכוני קעקועים בהרצליה

חיפוש לפי עיר:

מכוני קעקועים בהרצליה

הרצליה היא עיר במישור החוף של מדינת ישראל, היא נמצאת מרחק נסיעה קצר מצל אביב ולכן יש כאלו המתייחסים אליה כחלק מערי גוש דן. תושבי הרצליה עובדים בעיר או מחוצה לה והיא מספקת גם לא מעט מקומות עבודה לתושבי תל אביב וכל הסביבה. עובדה זו גרמה לפתיחה של הרבה מקומות בילוי, מסעדות ושטחי מסחר לצעירים וסטודנטים מאזור השרון, גוש דן וכל אזור המרכז. הרצליה גם בולטת בהיצע הגדול של מכוני הקעקועים שעושה את משימת חיפוש מכוני הקעקועים בה לפשוטה וכייפית. כאן באתר אינקמי ריכזנו עבורכם את מכוני הקעקועים המובילים בהרצליה על מנת להפוך משימה זו לפשוטה עוד יותר

מכוני הקעקועים בהרצליה מציעים מגוון רחב של סגנונות קעקועים והם מותאמים עבור טווח רחב של גילאים. בהם סטודנטים רבים, בעיקר, ממכללת המרכז הבינתחומי הרצליה. במכוני הקעקועים בהרצליה תוכלו להתרשם ממיטב שיטות הקעקוע הקיימות, למצוא סקיצות רבות ומקוריות, לבצע קעקועי קאבר שמכסים קעקועים ישנים או חידוש של קעקוע קיים. ניתן גם למצוא מכוני הסרת קעקועים בלייזר בהרצליה או בסביבה הקרובה.

רוב מכוני הקעקועים בהרצליה ממוקמים באזור מרכז העיר וברחובות ראשיים בעיר כגון: סוקולוב, הבריגדה היהודית ושדרות הרב קוק. אך תוכלו למצוא גם מכוני קעקועים בשכונות נוספות בעיר כמו יד התשעה, נווה עמל והרצליה הצעירה. גם באזור הרצליה פיתוח תוכלו למצוא מספר מצומצם של מכוני קעקועים.

מכוני הקעקועים בהרצליה הינם חלק בלתי נפרד מנופה השוקק של העיר הרצליה ותוכלו למצוא אותם בתוך מרכזיים מסחריים גדולים וגם בחנויות פרטיות או בסטודיו ביתי. לכל מכון קעקועים שעות פתיחה משלו, טווח מחירים שונה ותהליך ייעוץ לקעקוע שונה ולכן כדאי ליצור קשר לפני הגעתכם למכון על מנת לקבל את כל המידע הנדרש. לאחר קבלת המידע תוכלו לבחור את מכון הקעקועים המועדף עליכם.

הרצליה היא עיר גדולה ומרכזית ולכן לא קשה למצוא מכוני קעקועים ולקבל עליהם המלצות. באתר אינקמי תוכלו למצוא ריכוז גדול מכוני קעקועים בהרצליה עם המלצות של לקוחות אמיתיים. תושבי העיר הרצליה גם יוכלו לקבל המלצות "מפה לאוזן" ממשפחה וחברים בעוד אנשים מחוץ לעיר יכולים להשתמש בהמלצות באתר אינקמי או בקהילה הווירטואלית בפייסבוק – מדברים קעקועים.

INKME VIP

הצטרפו עכשיו למועדון החברים של INKME VIP

הטבות והפתעות מיוחדות לזמן מוגבל!

הרשמה מהירה עם פייסבוק

לתפריט המלא>>

INKME לשירותכם - קבלו ייעוץ בחינם מהמומחים לקעקועים.

פורטל הקעקועים אינקמי מציע ייעוץ אישי, ישיר ומהיר. צריכים עזרה לקבוע תור במכון? לא מוצאים את האמן המתאים? אינקמי איתך כל הדרך לקעקוע.