קעקועים בקריות

אח"י אילת 19, קרית חיים, חיפה
צ'ט עם נציג
אח"י אילת 19, קרית חיים, חיפה

אודות המכון

סטודיו קעקועים בקריות הינו מכון קעקועים בקריית חיים – חיפה (אח”י אילת, 19, קריית חיים-חיפה), אשר מנוהל בידי מקעקעים מוכשרים ומקצועיים בעולם האמנות, הקעקועים והפירסינג.

במקום ניתן למצוא מגוון גדול של סקיצות ורעיונות, אך גם לשבת אחד-על-אחד עם האמן וליצור סקיצה מושלמת בעיצוב אישי וייחודי, כזאת התואמת באופן מלא את רצונכם.

העיר חיפה היא עיר חוף נהדרת ואליה מגיעים מכל הארץ , הסטודיו לקעקועים בקריות קרוב לתחנת הרכבת וניתן להגיע אליו בהליכה קצרה.

המקעקעים בסטודיו עם המון סבלנות וידע ומעבבר לכך הם אמנים מוכשרים בציור כך שהם ילוו אתכם את מלוא התהליך – משלב תכנון הסקיצה, דרך ביצוע הקעקוע באופן מדוייק ומקצועי ועד שלב החלמת הקעקוע.

סטודיו קעקועים בקריות

בסטודיו קיימת הקפדה בלתי מתפשרת על ניקיון וסטריליות. אתם מוזמנים ליצור קשר, ליהנות מיחס אישי וחם, בשילוב ניקיון ואיכות עבודה. בין אם מדובר על פירסינג או על קעקוע, מורכב או פשוט כאחד, תנאי העבודה תחתם מתבצעת העבודה הינם אופטימליים. בנוסף לכך, בסטודיו נעשה שימוש בכלים חד פעמיים לצד טכניקות חיטוי מתקדמות וכאלה העומדות בסטנדרטים גבוהים ומחייבים.

בסטודיו קעקועים בקריות –  קעקועים בחיפה אנו בהחלט מודעים לתחושות המלווה את ההחלטה לעשות קעקוע, לצד הבחירה בסקיצה הסופית. גם אם אין לכם רעיון מגובש באופן מלא, אל דאגה. אתם מוזמנים להגיע אלינו לסטודיו ויחד נגיע לידי העיצוב הסופי,  איתו תהיו מרוצים באופן מלא.

לימודי קעקועים ופירסינג בסטודיו

בסטודיו קעקועים בקריות, מלמדים ומקדמים מקעקעים חדשים. בסטודיו מכללה ללימוד קעקועים ופירסינג.  לימודי הקעקועים נערכים בקבוצות קטנות של עד 5 תלמידים. במסגרת קורס הקעקועים והפירסינג נלמדים תכנים תאורטיים מפורטים לצד התנסות מעשית. בתחילה על עור מזויף ובהמשך על עור אדם. הלימודים מועברים על ידי צוות מקעקעים מקצועי ובנוסף נערכות כיתות אומן מיוחדות עם אמני קעקועים מובילים מהארץ והעולם ללימוד טכניקות מיוחדות.

סטודיו קעקועים בחיפה ובקריות, קעקועים בצפון, … לקעקוע הבא שלכם.

 

עבודות פירסינג שנעשו במכון

No data was found

INKME VIP

הצטרפו עכשיו למועדון החברים של INKME ומדברים קעקועים

הטבות והפתעות מיוחדות לזמן מוגבל!

יצירת קשר עם קעקועים בקריות

מעוניינים לעשות קעקוע?
מלאו את הטופס ונדאג שיחזרו אליכם בהקדם!
Maximum file size: 7 MB