קעקועים ופירסינג באילת סטודיו בום

אודות המכון

קעקועים ופירסינג באילת עושים רק בסטודיו לקעקועים מפוקח ומבוקר, כשאנחנו בחופשה באילת אנחנו נוטים לשכוח לבדוק את הדברים החשובים, בום טאטו הוא סטודיו מומלץ אינקמי וקהילת הפייסבוק מדברים קעקועים, קעקועים הם דבר שיש לקחת ברצינות,

אז רצינות זה כאן – ברוכים הבאים לסטודיו בום קעקועים ופירסינג שנמצא בעיר אילת בשדרות התמרים 19 , קרוב לתחנה המרכזית לאוטובוסים בעיר. בסטודיו מקעקעים אומנותיים ומוכשרים ופירסר מעולה ומקצועי.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהעבודות של מקעקעי הסטודיו, להתחדש בקעקוע או לעשות עגיל פירסינג בכל מיקום שתרצו. בסטודיו תוכלו לקבל יחס מקצועי, עבודה סטרילית ונקיה תוך שימוש בציוד חד פעמי בלבד, מכשור מקצועי, ניקיון וסטירליזציה. מקעקעי הסטודיו יעזרו לכם לבטא ולישם את הרעיון שלכם בסקיצה ובקעקוע על הגוף. טיסה קטנה לאילת וזכיתם בקעקוע וגם בחופשה.

אם אין לכם רעיון, אבל בכל זאת ברצונכם להתחדש בקעקוע, אנו נכוון אתכם ונתאים את הסגנון הנכון והאהוב עליכם. זה הקעקוע הראשון שלכם ? (אנו יודעים כמה זה מרגש), נשמח להיות חלק מהחוויה הזאת בשבילכם עם סבלנות ומקצועיות.  תקבלו  עבודה מדויקת, סטרילית, והדרכה מלאה איך מטפלים בקעקוע.

קעקועים ופירסינג באילת של 2022 יכול להיות גם מסוכן, שימו לב לבדוק היטב את עמוד האינסטגרם של הסטודיו בו תרצו להתקעקע, לאחר מכן בדקו אם יש למקעקע רישיון של משרד הבריאות וגם רישיון עסק אחרת אתם לא מבוטחים בזמן בחירת המקעקע באילת.
קעקוע זאת חוויה של פעם בחיים !!! (-: ואחרי זה עוד פעם ועוד פעם… 🙂 ואנחנו כאן באילת כדי להגשים את חלום הקעקוע שלכם!

 

עבודות פירסינג שנעשו במכון

No data was found

INKME VIP

הצטרפו עכשיו למועדון החברים של INKME ומדברים קעקועים

הטבות והפתעות מיוחדות לזמן מוגבל!

יצירת קשר עם קעקועים ופירסינג באילת סטודיו בום

מעוניינים לעשות קעקוע?
מלאו את הטופס ונדאג שיחזרו אליכם בהקדם!
Maximum file size: 7 MB