אודות המכון

סטודיו Spic tattoos של האמנית הילה אגוז הוא חלק מסצנת הקעקועים המתפתחת בעיר רחובות.
אמני קעקועים רבים מהעיר ומחוצה לה בחרו לפתוח מכוני קעקועים ברחובות. העיר שואבת לתוכה אוהבי קעקועים רבים שבאים ומתקעקעים בידי אנשי מקצוע ובמגוון סגנונות קעקועים. אמני הקעקועים בעיר הפכו לשם דבר בכל הארץ ויוצרים אומנות קעקועים ברמה גבוהה ובלתי מתפשרת. בתוך כל אלו, תפסה את מקומה, אמנית הקעקועים הילה אגוז עם סטודיו ייחודי.

הילה, שמגיל קטן ציירה יחד עם אימה, אמנית מוכשרת בפני עצמה. למדה במגמת אומנות בתיכון, עיצבה תפאורות להצגות למיניהן ולמדה עיצוב במכון הטכנולוגי ובאוניברסיטת תל אביב. היא הבינה שהיא הולכת “להחזיר את הצבע” לחייה ומשם לקחה זאת צעד אחד קדימה – לעולם הציורים הנצחיים – עולם אמנות הגוף – אומנות הקעקועים.

הילה הקימה סטודיו פרטי באווירה ביתית, חמה ואוהבת בעיר רחובות שם היא מציירת סקיצות בהתאמה לכל לקוח ולקוח על פי חלומו ומחשבותיו. הילה מגשימה מחשבות, מחדשת קעקועים ישנים ודהויים או מכסה אותם בקאברים אמנותיים. כל סקיצה מבוצעת פעם אחת בלבד. היא מלווה את הלקוח משלב עיצוב הסקיצה, דרך התאמה למיקום הקעקוע בגוף ועד ביצוע הקעקוע תוך תשומת לב לפרטים הקטנים היותר. בסיום העבודה, הילה מדריכה את המתקעקע בטיפול בקעקוע החדש על מנת שיחלים באופן מיטבי. במהלך ההחלמה, הילה, עומדת לרשות הלקוח לשאלות וייעוץ נוסף.

בסטודיו ספיק טאטו – קעקועים ברחובות נשמרת רמת סטריליזציה גבוהה במיוחד תוך שימוש חומרים איכותיים ובציוד חדיש ומקצועי.
הסטודיו פתוח בכל ימות השבוע בתיאום טלפוני מראש.

פורטל הקעקועים אינקמי ובו מאגר מכוני הקעקועים הגדול בישראל, ממליץ לכם על סטודיו ספיק טאטו של הילה אגוז בעיר רחובות.
סטודיו Spic tattoos – לדבר בתמונות, לדבר בקעקועים!

עבודות פירסינג שנעשו במכון

No data was found

INKME VIP

הצטרפו עכשיו למועדון החברים של INKME ומדברים קעקועים

הטבות והפתעות מיוחדות לזמן מוגבל!

יצירת קשר עם Spic Tattoos

מעוניינים לעשות קעקוע?
מלאו את הטופס ונדאג שיחזרו אליכם בהקדם!
Maximum file size: 7 MB