אנגרי וולף קעקועים טבריה – Angry wolf tattoo Tiberias

אודות המכון

רשת מכוני הקעקועים אנגרי וולף – סניף טבריה Angry wolf Tiberias

קעקועים  ופירסינג בצפון  בטבריה Tiberyas tattpoo & pircing

רשת מכוני הקעקועים הגדולה בצפון – אנגרי וולף, פותחת את שעריה גם בעיר טבריה ומביאה את אומני הקעקועים הנחשבים בעולם גם אל הצפון הרחוק. בסטודיו מתארחים מבחר מקעקעים כישרוניים מהארץ ומהעולם. על שפת הכנרת היפה , בטבריה תתקבלו בברכה ובסבר פנים יפות , תקבלו ייעוץ והכוונה תראו דוגמאות רבות וביחד עם המקעקע תבחרו את הקעקוע הבא שלכם.

גם אם אתם בנופש זוגי בטבריה ובא לכם להנציח אתם מוזמנים אלינו לקעקועי זוגות יפים. הסטודיו לקעקועים בטבריה נותן שרות לכל תושבי האזור , קעקועים בגולן, קעקועים בצמח , קעקועים בקצרין וכן הלאה . בסטודיו נמצא פירסר המבצע את כל סוגי הפירסינג , וכשאתם בטבריה ומעוניינים בפירסינג חדש , עגיל בגבה , עגיל בבטן או כל סוג פירסינג אחר בטבריה אתם מוזמנים להרים טלפון ולהתייעץ.

הסטודיו לקעקועים ופירסינג  בטבריה מבצעים את כל סגנונות הקעקועים ועובדים בסטריליות יתרה על מנת לדאוג לכם המתקעקעים לקעקוע מושלם והחלמה מהירה של הקעקוע , כל הציוד בסטודיו הינו ציוד מתקדם וסטרילי .

אם אתם מחפשים מקעקעים מנוסים  וקעקועים בצפון  וקעקועים בצמח או ברמת הגולן ו קעקועים במיוחד באזור הכנרת אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת יעוץ והכוונה

צרו קשר עוד היום לקביעת תורים

עבודות פירסינג שנעשו במכון

No data was found

INKME VIP

הצטרפו עכשיו למועדון החברים של INKME ומדברים קעקועים

הטבות והפתעות מיוחדות לזמן מוגבל!

יצירת קשר עם אנגרי וולף קעקועים טבריה – Angry wolf tattoo Tiberias

מעוניינים לעשות קעקוע?
מלאו את הטופס ונדאג שיחזרו אליכם בהקדם!
Maximum file size: 7 MB