סטודיו קעקועים קריות

אודות המכון

יש לכם חלום, יש לנו ידע לגשים אותו.

סטודיו לקעקועים בקריות מוביל עם ידע של למעלה מ5 שנים במגוון סגנונות – קעקועים צבעוניים, פרחים, קעקועם עדינים, wipe shading, black work, line work . קעקוע צמיד לגבר,קעקוע צמיד לנשים,קעקוע טרייבל מגוון הסגנונות מאפשר  לתת מענה לקעקועים מסוגים רבים.

המקעקעים יעצבו עבורכם סקיצות אישיות וחד פעמיות בהתאם לרעיונות אישיים שלכם. כך תקבלו קעקועי אישי וייחודי שנמצא רק אצלכם ומבטא את ה”אני” שלכם בצורה מושלמת. הוא אינו מתפשר על הנושא ומעצב רק קעקועים מסקיצות מקוריות וחד פעמיות. הוא יעזור לכל אחד ואחד לבחור את העיצוב שמתאים לו ובמיקום שמתאים לו ומתאים לקעקוע שעיצב.

סטודיו לקעקועים בקריות  מאובזר בציוד חדיש ומקצועי לקעקועים ומשתמש בחומרים איכותיים בלבד. הסטודיו שומר על ניקיון וסטריליות ברמה הגבוהה ביותר.

כל מקעקע, מלווה את לקוחותיו בסבלנות ומקצועית משלב הכנת ותיכנון הסקיצה, דרך הקעקוע עצמו ועד למתן הוראות מדויקות לטיפול בקעקוע בסיום עבודתו. הוא זמין תמיד לשאלות הקשורות להחלמת הקעקוע. במהלך הקעקוע, המקעקע קשוב ללקוחותיו ואם מדובר בסשן של קעקוע ארוך ניתנות הפסקות להתרעננות, חילוץ עצמות ואגירת כוחות להמשך.

אתם יותר ממוזמנים להתקשר, להזמין יעוץ חינם וליהנות מקעקוע מקצועי, ברמה גבוהה ובעיצוב אישי.

 

עבודות פירסינג שנעשו במכון

No data was found

INKME VIP

הצטרפו עכשיו למועדון החברים של INKME ומדברים קעקועים

הטבות והפתעות מיוחדות לזמן מוגבל!

יצירת קשר עם סטודיו קעקועים קריות

מעוניינים לעשות קעקוע?
מלאו את הטופס ונדאג שיחזרו אליכם בהקדם!
Maximum file size: 7 MB