טל. במכון : 072-3384097
ברחוב ארלוזורוב 28 תל אביב

חיפשתם מכון לקעקועים מיוחדים במרכז? או מכון קעקועים שפתוח בשבת?  ג'ון בוי טאטו הוא סטודיו לקעקועים ופירסינג ולימוד קעקועים  בתל אביב. בסטודיו מספר רב של מקעקעים מהשורה הראשונה בישראל , כל מקעקע בעל מומחיות בסגנונות שונים:
ורה רובינצ'יק – ראליזם, סינגל נידל, גאומטרי, דוט וורק
גבי יצקן – full color ו new traditionel old&new school.
דני גינזבורג – ראליזם, טראש פולקה, new school.
אנסטסיה צ'רי – ראליזם, סינגל נידל וגאומטרי.
רובן- קעקועים קטנים, סינגל נידל, ראליזם
עירית גמבורג – סינגל נידל, מינימליסטי
בן שוקרון – מגוון סגנונות

מגוון המקעקעים מאפשר לכל לקוח ולקוח למצוא את סגנון הקעקועים שאליו הוא מתחבר, כך שהסטודיו מעניק שירות לקשת רחבה של בקשות, סקיצות וקעקועים. גם קעקועים צבעוניים וגם קעקועים בשחור או בשחור ואפור.

בג'ון בוי טאטו – John Boy Tattoo ,  סטודיו לקעקועים בתל אביב, האמנים מכינים סקיצות עפ"י בקשת הלקוח, שלב הסקיצה הינו מאוד חשוב, כאשר מכינים ומשקיעים בסקיצה טובה, ממקמים בצורה נכונה על הגוף מצליחים להגיע לתוצאה של קעקוע מדויק!
בסטודיו מקפידים על החוקים של אולטרא סוניק ואוטוקלאב בנושא סטריליזציה וניקיון וברמה הכי גבוהה. בנוסף משתמשים בסטודיו בציוד חדיש ובחומרי קעקועים איכותיים בלבד.
יונתן הבעלים של הסטודיו, עוסק בענף הקעקועים מספר שנים, בעל ניסיון רב בתחום התאמת קעקועים ללקוחות, יעוץ ויונתן אחראי להקמת מכונים מצליחים בישראל בזכות היכולת שלו לזהות ולהביא את המקעקעים הטובים בארץ.
הסטודיו ממוקם במרכז תל אביב על פינת רחוב דיזנגוף – מהרחובות הראשיים והתוססים בעיר תל אביב. המיקום המרכזי מאפשר ללקוחות הסטודיו להגיע אליו בקלות יחסית גם בתחבורה ציבורית וגם ברכב פרטי. למגיעים ברכב פרטי ישנו חניון (בתשלום) ברחוב ארלוזרוב בסמיכות גדולה ונוחה לסטודיו. מיקומו של הסטודיו במרכז הארץ, בעיר תל אביב, מאפשר למתקעקעים מכל רחבי הארץ להגיע לסטודיו, ולקבל את השרות ואת מקצועיות הקעקועים ברמה הטובה ביותר שיש בישראל.
בסטודיו ג'ון בוי טאטו בתל אביב ניתן ללמוד מגוון קורסים בתחום הקעקועים:
קורס רישום, קורס מקעקעים למתחילים, קורס למקעקעים למתקדמים. וכל זאת על ידי המקעקעים הטובים בישראל.
שעות פתיחה-
ימי א'-ה' 9:00- 21:00
יום שישי- 9:00- 16:00
ייעוץ וקביעת תורים בתאום מראש
אתר אינקמי – פורטל הקעקועים הגדול בישרא, ממליץ לכם על סטודיו ג'ון בוי טאטו – John Boy Tattoo. קעקועים ברמה בינלאומית.