קעקועים שמסמלים אהבה

יש אהבה באוויר, אז למה לא על הגוף? איך? בעזרת קעקועים שמסמלים אהבה.

קעקועים שמסמלים אהבה הפכו טרנדים מאוד. במקום לשמור על הרגשות שלנו בלב, רבים מאמינים שצריך וכדאי לצעוק אותה החוצה. קעקועי אהבה מראים את אהבתכם לבני הזוג באופן אומנותי ומעניין ונותנים להם תחושה קירבה. קעקוע שמסמל אהבה יכול להיות סמל או אלמנט שקשור לאהבה באופן אישי יותר.

קעקועים שמסמלים אהבה יכולים לעורר רגשות של אמון, תשוקה, תקווה, אמונה, חברות, הקרבה והשראה. אפשר להראות אהבה לא רק לבני זוג אלא להורים, חברים והסביבה. אך הדבר החשוב ביותר לפני שתעשו את הקעקוע היא להבין את המשמעות של הקעקוע אותו תעשו. אל תמהרו להתקעקע מבלי להיות מודעות למה הוא אומר כדי שלא תתחרטו אח"כ.

כמובן שהאלמנט שהכי מסמל אהבה הוא לב. המקעקע שלכם יחד איתכם יבנה את הלב שהכי מייצג אתכם ומה שאתם רוצים לחשוף לעולם. למרות שכל פרח מסמל אהבה, ורד הוא הפרח שהכי מקושר לה ולרומנטיקה.

מפתח ומנעול היא דרך סימבולית להראות אהבה. המפתח ללב. ישנן דרכים רבות להשתמש בשני האמלנטים האלו על מנת לייצג אתכם ואהבתכם בצורה הטובה ביותר. האפשרויות כה רבות, ישנן אפשרויות מסורתיות יותר וכמובן יש את הייחודיות. עבור כל אחד אהבה היא משהו קצת אחר

בחרו בסבלנות והקפדה ואל תשכחו שאנחנו כאן לעזור

 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
לתפריט המלא>>
Menu

INKME VIP

הצטרפו עכשיו למועדון החברים של INKME VIP

הטבות והפתעות מיוחדות לזמן מוגבל!

הרשמה מהירה עם פייסבוק

INKME לשירותכם - קבלו ייעוץ בחינם מהמומחים לקעקועים.

פורטל הקעקועים אינקמי מציע ייעוץ אישי, ישיר ומהיר. צריכים עזרה לקבוע תור במכון? לא מוצאים את האמן המתאים? אינקמי איתך כל הדרך לקעקוע.